مصرف آهن را تقریبا تمامی پزشکان و متخصصان کودک و اطفال توصیه می‌کنند و به این نتیجه رسیده‌اند که تمامی کودکان باید از ۶ ماهگی تا ۲۴ ماهگی اهن مصرف کنند. اما از این دوران به بعد هم بنا به نظر پزشک و متخصص کودک می‌تواند این ماده را مصرف کند.

چرا مصرف آهن اهمیت بالایی دارد در کودکان؟

آهن ماده معدنی بسیار مهم در بدن انسان می‌باشد، این ماده معدنی تاثیر بسیار بالایی در رشد طبیعی کودکان دارد!وظیفه این ماده در بدن رساندن خون به قسمت‌های مختلف بدن می‌باشد.!اگر کودک دچار کمبود این ماده شود ممکن است مشکلاتی نظیر اختلال در رشد جسمی و هم رشد مغزی شود.!مصرف این ماده به شدت برای کودکان توصیه می‌شود زیرا کمبود آن در بدن برای کودکان مشکلاتی جدی در رشد و مغز می‌گذارد.

والدین کمبود این ماده را جدی بگیرند

نکته بسیار مهمی است که والدین باید کمبود این ماده در کودک خود را جدی بگیرند،!زیرا عوارض کمبود در بدن کودک خسارات بسیاری بر کودک بر جای می‌گذارد.!کمبود این ماده مشکلاتی دیگری نیز دارد از قبیل بی‌اشتهایی، بی‌حوصلگی،!ضعیف شدن کودک و حتی خستگی خیلی زود در کودک.

قطره آهن سان‌اکتین (SunActin)

شرکت ایده دارو طب در راستای هدفی که دارد!در جهت تامین نیاز کشور قدم در راه تولید محصولی با کیفیت برای کودکان نموده که به صورت تخصصی قطره آهن با برند سان‌اکتین را تولید می‌نماید.!این محصول بسیار کیفیت بالایی دارد و تحت همکاری با شرکت ژاپنی تایو و به صورت قطره می‌باشد و جذب بسیار بالایی دارد!و همچنین بدون عوارضات محصولات مشابه می‌باشد.!جهت اطلاعات بیشتر در مورد محصول بر روی کلمه زیر کلیک کنید.

سان‌اکتین (SunActin)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید