شرکت ایده دارو طب (ایده آرای پیشگام سابق) در سال ۱۳۸۶ با هدف تلفیق طب سنتی و علم روز داروسازی و سعی در تولید محصولات طبیعی و موثر در زمینه های مختلف برای بهبود کیفیت سطح زندگی مصرف کنندگان تاسیس گردید. در این راه شرکت ایده آرای پیشگام در تیم R&D خود از داروسازان و متخصصین علوم دارویی و همچنین داروهای طبیعی استفاده نموده و قصد ارائه محصولات با کیفیت و مفیدی را دارد که جای آنها در بازار دارویی خالی بوده است. در سال ۱۳۹۶ با دانش فنی خود شروع به تولید مکملهای غذایی نمود و همزمان از سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت و درمان، مجوز فعالیت دارویی اخذ نمود و شروع به توسعه فرمولاسیون های داروهای شیمیایی نمود و در سال ۱۳۹۷ به شرکت ایده دارو طب تغییر نام داد.

با رویکرد پزشکی مبتنی بر شواهد و به روز را در توسعه داروهای شیمیایی و طبیعی و مکملهای غذایی، به کار میگیریم تا محصولاتی با کیفیت و مقرون به صرفه برای بیماران و مصرف کنندگان، که ما آنها را به عنوان ذی نفعان اصلی میشناسیم، ارائه دهیم.

  • تبدیل شدن نام تجاری شرکت به تداعی گر کیفیت بالا بر اساس شواهد و مدارک ثابت شده و علم روز و امن برای جامعه متخصصان سلامتی.

  • رسیدن به ده شرکت برتر دارویی کشور از نظر فروش ریالی سال
  • قابل اعتماد ترین شریک تجاری در ایران برای شرکتهای دارویی جهانی و شرکت های بیو تکنولوژی دارویی.
  • مکان رتبه دوم در بازار فرآورده های طبیعی ایران.
  • تبدیل بخش تکنولوژی های نوین به یکی از اعضای هلدینگ که انتقال تکنولوژی در بیوتکنولوژی و داروسازی نوین را به بهترین نحو انجام دهد.